درباره ما

شرکت عسل سراب با نام تجاری اسپرس تحت مالکیت خصوصی در سال 1372 به منظور تولید و بسته بندی عسل در شهر سراب تاسیس گردید. در سال 1375 با اخذ پروانه ساخت برای انواع مرباجات و مارمالاد به فعالیت تولیدی خود ادامه داد. این شرکت با توسعه ی روند تولیدی خود موفق به دریافت مجوزهای موردنیاز برای تولید انواع سس های سرد و گرم از سازمان های مرتبط شد. اسپرس روزانه با بسته بندی 3 تن عسل فعالیت خود را آغاز کرده است و امروز توانایی تولیدش به بیش از 20 تن می رسد.

این شرکت با قدمت و سابقه ای بیش از ربع قرن فعالیت در عرصه تولید، سعی دارد با حفظ و ارتقا کیفیت محصولات، بسته بندی زیبا و جذاب و قیمت مناسب، رضایت مصرف کنندگان را بدست آورد. همچنین عوامل این شرکت به طور مداوم با چالشی برای به کارگیری مواد اولیه به خصوص میوه های مرغوب و ماشین آلات و تکنولوژی روز رو به رو هستند.

این شرکت در حال حاضر با اخذ مدارک و گواهی های سازمان غذا و دارو، استاندارد و…. با یک شبکه گسترده نمایندگی در استان های کشور و با صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه، سهم مناسبی از بازار را به خود اختصاص داده است.

همچنین این مجموعه در راستای افزایش ظرفیت تولید و تنوع بخشیدن به سبد کالای خود به فعالیت خود ادامه می دهد تا محصولات با کیفیت و سالم عرضه کرده و رضایت هموطنان عزیزمان را جلب کند.

This post is also available in: English